ramy_slider1
Kup ramę
Zmierz swoją pracę/zdjęcie. W formularzu poniżej podaj rzeczywiste wymiary w centymetrach. Nie dodawaj dodatkowych cm na passe-partout czy marginesy. Program zrobi to za Ciebie!
Podaj wymiar:

Kategorie

PayU
Posiadamy wyspesjalizowaną kadrę i wysokiej jakości sprzęt produkcyjny m.in. seria Elektronarzędzia Bosch | Bosch Professional.
 
Wspierani wieloletnim doświadczeniem osiągneliśmy jakość produktów, którymi pragniemy się z Wami podzielić.

Nasze ramy do obrazków zaczęliśmy produkować wiele lat temu dla klientów naszych sklepów internetowych www.gobelinek.pl i www.haftkrzyzykowy.com.pl (są to nasze sklepy, w których możecie Państwo nabyć obrazki do haftu - tzw. kanwy z nadrukiem).

Duże zainteresowanie zakupem ram i ramek do oprawy obrazków, które sprzedawaliśmy naszym klientom zmotywowało nas do otwarcia punktu sprzedaży i oprawy ram. Duży rozwój sieci Internet sprawił, że obligatoryjnie handel ramkami do obrazów znalazł swoje miejsce także w sieci - w naszych sklepach, a teraz również w autonomicznej stronie jaką jest

Cieszymy się, że dzięki nam mogą Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze. Ramy do obrazów produkowane przez nas są wykonane w 100% z drewna. Dbałość podczas produkcji, pakowania oraz wysyłki przekłada się na ilość zadowolonych klientów, których liczbę stanowi około kilkadziesiąt osób miesięcznie. Bez obawy mogą Państwo korzystać za naszych usług, których wysoką jakość gwarantujemy.