ramy_slider1
Kup ramę
Zmierz swoją pracę/zdjęcie. W formularzu poniżej podaj rzeczywiste wymiary w centymetrach. Nie dodawaj dodatkowych cm na passe-partout czy marginesy. Program zrobi to za Ciebie!
Podaj wymiar:

Kategorie

PayU

Regulamin

Sklep Internetowy Oprawa.Obrazow.com.pl działający pod adresem www.oprawa.obrazow.com.pl, prowadzony jest przez P.H. Gobelinek, 43-392 Międzyrzecze Górne 455. Nip: numer 547-004-20-33. Regon: 070423884.

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłany e-mailem (jeśli został podany poprawny adres email) , że zamówienie dotarło do sklepu oraz jego opis. Jeśli został podany numer telefonu komórkowego zostanie na niego przesłana krótka wiadomość tekstowa z opisem zamówienia.

3. Czas realizacji zamówienia.
Czas realizacji zamówienia. wynosi odpowiednio:
- w przypadku wyboru zakupu „za pobraniem” - 14 dni roboczych od dnia otrzymania zamówienia,
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 14 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu.

4. Przewidywany czas dostawy.
Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy jest zależny od Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Wysyłka za pomocą firmy kurierskiej jest uzgadniana indywidualnie przez strony. Dla Poczty Polskiej czas dostarczeni wynosi około 3 dni robocze. Dla firmy kurierskiej czas dostarczenia wynosi maksymalnie 2 dnir robocze.

5. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + przewidywany czas dostawy.

6. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W przypadku wybrania innej waluty (euro) kwota PLN brutto jest przeliczana przez sklep na euro. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Płatności za zamówienia

Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- przy odbiorze: należność pobiera listonosz/kurier lub jest ona opłacana podczas odbioru przesyłki w urzędzie pocztowym (w przypadku wysyłki przez Pocztę Polską i gdy listonosz - kurier pocztowy nie zastał Adrestaa w miejscu dostarczenia przesyłki, na którą wskazywał podany przez Kupującego adres). Ewentualnie jeśli przesyłka jest wysyłana za pomocą firmy kurierskiej, należności jest przekazywana kurierowi,
- przelewem bankowym na konto sklepu. Płatność jest realizowana od razu podczas dokonywania zakupów (następuje przekierowanie ze strony sklepu www.oprawa.obrazow.com.pl na strony firmy obsługującej nasze płatności - PayU.pl) lub jeśli klient jest zalogowany, wtedy jego zamówienia oczekujące na zapłatę są pamiętane w jego profilu (zakładka „Moje konto”).

10. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem

a) Poczty Polskiej
Koszty dostawy:
20 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata na konto),
20 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”.

b) firmy kurierskiej
20 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata na konto),
20 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”.


11. W momencie potwierdzenia w formularzu zamówienia opcji zapoznania się przez Kupującego z regulaminem obowiązującym w sklepie www.oprawa.obrazow.com.pl, a następnie przez wysłanie przez Kupującego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

13. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

14. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.haftkrzyzykowy.com.pl, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

15. Zwrot towaru.
Zwrotowi nie podlegają następujące towary: ramy obrazowe, passe-partotu, szyby syntetyczne i inne artykuły wykonane na zamówienie klienta.Jeśli nie zostanie odebrana przesyłka pobraniowa to koszt wysyłki poniesiony przez firmę P.H. Gobelinek oraz koszt powrotu od klienta (40 zł) będzie musiał być zwrócony przez Klienta.

16. Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową/kurierską na adres P.H. Gobelinek, 43-392 Międzyrzecze Górne 455. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć opis przyczyny reklamacji / protokół szkody spisany podczas dastarcznaia przesyłki do Kupującego jeśli zostały stwierdzone uszkodzernia paczki. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.